Ümraniye Oto Çekici

Ümraniye Oto Çekici

Acil Oto Çekici 0553 935 56 13

Anadolu Yakası geneli oto çekici hizmeti veren firmamız Ümraniye geneli size en yakın oto çekici olarak hizmet vermektedir. 7/24 Ümraniye geneli neresi olursa olsun yolda kaldığınız durumlarda bir telefonla kısa sürede servisimizden yararlanabilirsiniz.Maddi hasarlı trafik kazaları, başta olmak üzere araçla güvenli bir şekilde yol alamayacağınız her türlü durumlarda çekici hizmeti sunuyoruz. Servisimizde  öncelikle küçük araçlara yönelik kurtarıcılar bulunmaktadır. Büyük araç kurtarıcılarımız için lütfen bilgi alınız.

Dost canlısı servisimiz kurtarıcı hizmeti dışında istediğiniz yetkili servise, ya da tavsiye üzerine herhangi bir noktaya araçlarınızı götürmektedir. Acil durumlar dışında oto transfer işleriniz içinde oto çekici servisimizden faydalanabilirsiniz.


Ümraniye oto çekici

Ümraniye Araç Çekici

Araç kurtarıcı ihtiyaçlarınıza 7/24 cevap veren çekici servisimiz sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda hızla servis göndermektedir.Ekiplerimize bulunduğunuz konumu doğru bir şekilde aktardıktan sonra gerekli güvenlik tedbirlerini alarak araç çekici ekiplerimizin gelmesini bekleyiniz. Araç arkasında en az 30 metre geriye flaşör bırakınız ve aracınızın dörtlülerini yakınız. Araç, trafik ve kendi güvenliğinizi sağladıktan sonra oto çekici servisimizin gelmesini bekleyiniz.

Kurtarıcının Kullanılması Sırasında Alınacak Tedbirler:
A. çekici araç yer desteğine alınır,
B. Gerekirse lastik havaları düşürülür,
C. Ağır araçların kurtarılmasında kurtarıcı ve kurtarılacak araç bir mesnede bağlanır,
D. Kurtarılacak aracın yükü boşaltılır,
E. Vincin altında ve civarında kimse bulundurulmaz,
F. Sigara içilmez,
G.Yangına karşı, yangın söndürme cihazları kullanılmaya hazır tutulur,
H.Kurtarılacak araca kimse bindirilmez, I. Kurtarılacak aracın akü kabloları, akü kutup başlarından çıkarılır ve gerekiyorsa yakıtı boşaltılır.
J. Kaldırma, indirme zincirinin kendi özel kancası kullanılır.
K. Çekmede mutlaka çeki oku kullanılır.

Ümraniye Oto Çekici

Ümraniye geneli Oto Çekici, Araç Çekici istek ve talepleriniz için lütfen 0553 935 56 13 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde aracınızla ilgili ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Oto Çekici profesyonellerin işidir, işinde usta olmayan yetkisiz ve belgesiz kişilerce yapılacak her türlü operasyonun garantisi olacağını unutmayınız.

Sosyal Paylaşım Butonlar :