Ümraniye Oto Yol Yardım

Ümraniye Oto Yol Yardım

Acil Oto Yol Yardım 0553 935 56 13

Anadolu Yakası geneli oto yol yardım hizmeti veren firmamız Ümraniye geneli size en yakın Oto Yol Yardım olarak hizmet vermektedir. 7/24 Ümraniye geneli neresi olursa olsun yolda kaldığınız durumlarda bir telefonla kısa sürede servisimizden yararlanabilirsiniz.Maddi hasarlı trafik kazaları, başta olmak üzere araçla güvenli bir şekilde yol alamayacağınız her türlü durumlarda kurtarıcı hizmeti sunuyoruz. Servisimizde öncelikle küçük araçlara yönelik kurtarıcılar bulunmaktadır. Büyük araç kurtarıcılarımız için lütfen bilgi alınız.

Dost canlısı servisimiz kurtarıcı hizmeti dışında istediğiniz yetkili servise, ya da tavsiye üzerine herhangi bir noktaya araçlarınızı götürmektedir. Acil durumlar dışında oto transfer işleriniz içinde oto yol yardim servisimizden faydalanabilirsiniz.


Ümraniye oto çekici

Ümraniye Araç Yol Yardım

Araç kurtarıcı ihtiyaçlarınıza 7/24 cevap veren kurtarıcı servisimiz sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda hızla servis göndermektedir.Ekiplerimize bulunduğunuz konumu doğru bir şekilde aktardıktan sonra gerekli güvenlik tedbirlerini alarak oto yol yardım ekiplerimizin gelmesini bekleyiniz. Araç arkasında en az 30 metre geriye flaşör bırakınız ve aracınızın dörtlülerini yakınız. Araç, trafik ve kendi güvenliğinizi sağladıktan sonra oto yol yardım servisimizin gelmesini bekleyiniz.

Kurtarıcının Kullanılması Sırasında Alınacak Tedbirler:
A. Kurtarıcı araç yer desteğine alınır,
B. Gerekirse lastik havaları düşürülür,
C. Ağır araçların kurtarılmasında kurtarıcı ve kurtarılacak araç bir mesnede bağlanır,
D. Kurtarılacak aracın yükü boşaltılır,
E. Vincin altında ve civarında kimse bulundurulmaz,
F. Sigara içilmez,
G.Yangına karşı, yangın söndürme cihazları kullanılmaya hazır tutulur,
H.Kurtarılacak araca kimse bindirilmez, I. Kurtarılacak aracın akü kabloları, akü kutup başlarından çıkarılır ve gerekiyorsa yakıtı boşaltılır.
J. Kaldırma, indirme zincirinin kendi özel kancası kullanılır.
K. Çekmede mutlaka çeki oku kullanılır.

Ümraniye Oto Yol Yardım

Ümraniye geneli oto yol yardim, araç kurtarıcı istek ve talepleriniz için lütfen 0553 935 56 13 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde aracınızla ilgili ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Oto Yol Yardım profesyonellerin işidir, işinde usta olmayan yetkisiz ve belgesiz kişilerce yapılacak her türlü operasyonun garantisi olacağını unutmayınız.

Sosyal Paylaşım Butonlar :